خمیر مخصوص بند کشی

خمیر مخصوص بند کشی

نم زدگی، نشت آب و رطوبت در قسمت های مختلف ساختمان و سازه از مشکل ساز ترین مسائل روزمره می باشد. رفع این معضل در روش های سنتی تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و همراه با بهم ریختگی محیط زندگی می باشد.

ژل نانو ، روشی نوین، قطعی و کاملاً موثر و کم هزینه را پیش پای شما می گذارد که بدون نیاز به تخریب و تحمل هزینه های گزاف در کمترین زمان و بدون بهم ریختگی محیط، نفوذ آب را بطور کامل و برای همیشه بر طرف نمائید.

موارد مصرف

آب بندی و ترمیم کلیه مکان های دچار نفوذ آب مانند : سرویس های بهداشتی، حمام، استخر، آبنما، سونا و جکوزی و حتی تراس

ترکیـــــبات

کوپلیمرهای اکریلیک، تغلیظ کننده، مواد آنتی باکتریال

نکات:

  • در دمای ۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری شود.
  • هر کیلو از این رزین توانایی پوشش دادن ۶ الی ۸ متر مربع از سطح را دارد.
روش مصرف
درزهای مورد نظر را از هرگونه آلودگی تمیز نمائید، بند کشــی های شکسته و خرد شده را از درزهـــا خارج کنید. جـهت ترمیم ترک ها و  بنـــدکشی های تخریب شده در ابتدا با استفاده از ژل نانو NNG20درزها را پر نمائید. اجتناب نمائید. بعد از گذشت ۱۰ الی ۲۰دقیقه (بسته به دمای محیط) این ژل ضد آبگیرش اولیه خود را انجام داده و شروع به سفت شدن می نماید . در این فاصله اطراف بندها و نقــــاطی را که نا خواسته به ژل آغشته شده است را پاکسازی نمائید. مدت زمان لازم برای بهره برداری از محل اعمال شده بستگی به دما و ورود جریان آزاد هوا به محــــل دارد. به طور کلی این محصول بعد از ۵ الی ۱۰ ســاعت خشک شده و محل مورد نظر قابل استفاده می باشد. مدت زمان پایداری قطعی و مقاومت در برابر فرسایش پس از ۲۴ ساعت خواهد بود.