درباره TIS

یکی از اهداف TIS، پیشنهاد یک قیمت قابل رقابت جهت تجربه ی یک ساختمان هوشمند برای همه افراد با حفظ کیفیت و ظرافت می باشد.
فلسفه توسعه تکنولوژی TIS بر ایده ها، سبک و لذت زندگی استوار است و این همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ما به خواسته های شما گوش می دهیم و نسبت به نیازهای دنیا برای تغییر سبک زندگی به یک زندگی هوشمند حساسیت داریم.
TIS
برای همراهی شما در رو به رو شدن با چالش های روز دنیا آماده است، البته اگر به دنبال یک راه حل جامع برای برطرف کردن نیازهایتان در زمینه اتوماسیون خانگی هستید !
تصور کنید قابلیت تنظیم سیستم گرمایش و سرمایش خانه بر اساس نیازهای ادلخواه شما وجود داشته باشد. روشنائی محیط به وسیله حضور افراد و یا کنترل از راه دور ممکن باشد. بتوان پرده ها را باز یا بسته کرد و امکان کلیه کنترل ها را از طریق SMS یا اینترنت فراهم نمود و یا اینکه در محیط کار قابلیت کنترل چراغ ها، چای ساز، سیستم صوتی، تهویه مطبوع و سیستم پروجکشن را ایجاد نمود. این تصور با امکاناتی که TIS  در اختیار شما قرار می دهد دور از دسترس نیست.
گروه TIS توانایی پیشنهاد دادن راه حل هایی کارآمد برای رفع نیازهای افراد با حفظ سطح کیفی و عملکرد بالا را با قیمت مناسب و با تکیه بر روش های جامع اتوماسیون دارا می باشد.
اساس فلسفه طراحی ما برپایه ساخت یک محصول ماژولار است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. با پیروی از این فلسفه، توصیه ما این است که به سراغ تکنولوژی های دیگر با قابلیت های کمتر و با قیمت های گزاف نروید!


xanax-wiki.com

2015

" جهت دانلود کاتالوگ محصولات هوشمند TIS روی عکس بالا کلیک کنید "